Fiat 500L Cross

od Kč 467.400
Modelová řada

Přehled

Fiat 500L Cross

Benzín - Nafta
95 - 120 K / 70 - 88 kW
Kombinovaná spotřeba 4,8 - 7 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuální převodovka

Detaily

Popis vozidla

Podělte se o své nejpamátnější zážitky s lidmi, kteří jsou pro vás nejdůležitější. Nový Fiat 500L Cross: kde končí civilizace, začíná dobrodružství.

Máte zájem o tento vůz?

Design a karoserie

Nejdobrodružnější člen rodiny 500L s drsným vzhledem crossoveru.

 

Už jeho nový offroadový nárazník s ochranými částmi v matně šedém provedení a zvýšený nájezdový úhel naznačuje, že tento vůz touží po dobrodružství.

 

Matně šedé detaily jsou i na předním a zadním nárazníku, bočních lištách nebo klikách dveří. 500L Cross se hrdě předvádí se svým stylem crossoveru.

 

Špatné počasí nebo terén už vás nezastaví. 500L Cross je vybaven pneumatikami M+S a novými 17“ koly z lehkých slitin, která mohou být doplněna o červené brzdové třmeny.

 

Máte zájem o tento vůz?

Detaily

VENKU DIVOČINA, UVNITŘ POHODLÍ

 

S 500L Cross se nemusíte bát vyrazit do terénu bez ohledu na počasí a podmínky. Má rád, když každou volnou chvíli přeměníte na cestu za objevováním. Každá vaše cesta bude nezapomenutelná, ať už ve městě nebo mimo něj, díky nastavitelným sedadlům, systému UConnect s DAB rádiem a 7“ dotykovou obrazovkou v HD rozlišení, službami LIVE, USB vstupem a také díky voliči režimů jízdy. Váš život bude plný zážitků, a to s veškerým prostorem a pohodlím, které potřebujete.

 

KOMFORTNÍ POSEZENÍ

 

S 500L Cross si budete užívat život naplno. Zpříjemňovat vám ho bude také nová palubní deska, nové čalounění sladěné v celém interiéru nebo výškově nastavitelná, sklopná sedadla podtrhující všestrannost tohoto crossoveru. Žijte a odpočívejte.

 

KUFR PLNÝ VZPOMÍNEK

 

U 500L Cross nedostatek místa řešit nemusíte. Zavazadlový prostor nabízí 455 litrů a navíc je vybaven pevným polohovatelným dnem, díky němuž se dá jeho objem ještě upravit a zvětšit. A kdyby ani to nestačilo, můžete sklopit zadní sedadla a naložit vše, co chcete, včetně zážitků.

Máte zájem o tento vůz?

Technologie

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE VE SPOJENÍ S OFFROADOVÝM DUCHEM

 

Úžasná, až návyková kombinace. Zablácená karoserie jako výsledek skvělého výletu do přírody a přitom vyspělé technologie, na které jsme zvyklí z pohodlí svého domova. Infotelematický systém UConnect se 7“ dotykovou obrazovkou v HD rozlišení, službami LIVE a vstupem USB a volič třech režimů jízdy. Neváhejte, prozkoumejte svět a podělte se o své zážitky.

 

UCONNECT RÁDIO SE 7“ DOTYKOVOU OBRAZOVKOU V HD ROZLIŠENÍ A SLUŽBAMI LIVE

 

Vyberte si svoji oblíbenou rozhlasovou stanici na nové, barevné 7“ dotykové obrazovce a získejte přístup ke všem ostatním funkcím palubního systému jednoduchým dotykem. K dispozici je také USB vstup, pomocí něhož můžete připojit kompatibilní externí zařízení, přehrávat svůj výběr skladeb nebo využívat své mobilní aplikace i na palubě vozu. A pro ty největší fajnšmekry je tu audiosystém Beats. S 500L Cross zábava nikdy nekončí.

 

CHYTRÁ COUVACÍ KAMERA

 

Couvání je nyní jednodušší než kdykoli před tím. Jakmile zařadíte zpátečku, spustí se zadní kamera a na displeji vašeho nového 500L Cross se zobrazí čistý, ostrý obraz prostoru za vámi. Už žádný stres a parkování natřikrát, pouze jednoduché, dokonalé manévry.

 

ZVOLTE SI SVŮJ REŽIM

 

Svižná jízda městem, plynulejší mimo město nebo dokonale offroadová v terénu? Díky voliči režimu jízdy na středové konzole můžete nový 500L Cross nastavit na Normal pro běžnou jízdu za normálních podmínek, Traction+ pro jízdu v blátě nebo na sněhu a Gravity Control pro bezpečnou jízdu na strmých kopcích a svazích, kde udržuje konstantní rychlost. Nic už vás nezastaví!

Máte zájem o tento vůz?

Výkon a bezpečnost

MOTORY

 

Zážehový motor 1,4 95 k 

Tento výkonný motor splňující normu Euro 6 nabízí plynulý výkon a skvělou spotřebu paliva.

 

Vznětový motor 1,3 MultiJet II 95 k

500L Cross nabízí motor s technologií MultiJet druhé generace vybavený inovativními vstřikovači, které zvládnou až 8 vstřiků v jednom cyklu, což za pomoci pokročilé strategie Injection Rate Shaping (IRS) optimalizuje spalování a zajišťuje jemnější a tišší běh motoru jako i nízkou spotřebu paliva a emise.

 

Vznětový motor 1,6 MultiJet II 120 k

1,6 MultiJet II 120 k nabízí skvělý výkon. Vděčí za to kompaktnímu turbodmychadlu s variabilní geometrií, který přináší ještě vyšší točivý moment při nízkých otáčkách (320 Nm při 1750 ot./ min).

 

 

BEZPEČNOST

 

Maximální úroveň pasivní bezpečnosti

Mezi největší priority při navrhování 500L bylo zajištění bezpečnosti vás i vaší rodiny. Proto 500L nabízí 6 airbagů již ve stadardu s možností doplnění kolenního airbagu řidiče.

 

Nebudeme brzdit vaše nadšení

Vychutnejte si klid, který pochází z bezpečné jízdy, se systémem autonomního nouzového brzdění. Radarový snímač v předním nárazníku detekuje při rychlostech do 30 km/h vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla nebo překážek a v případě potřeby aktivuje systém AEB, aby zabránil nebo zmírnil kolizi.

 

Absolutní stabilita

O vaši bezpečnost se rovněž stará elektronická kontrola stability, a to hlavně v nouzových situacích a na kluzkém povrchu. Systém zahrnuje ASR a MSR, asistent rozjezdu do kopce Hill Holder, ABS, ERM a DST.

 

 

OVLÁDÁNÍ

 

Máte horu, na kterou musíte vyjet?

Rozjet se do kopce s 500L Cross je naprosto snadné. Asistent při rozjezdu do kopce Hill Holder totiž po dobu přibližně 2 sekund udržuje tlak v brzdové soustavě, aby zabránil popojetí dozadu, když pouštíte spojku. Odpadá tak i nutnost použití ruční brzdy.

 

Lepší ovladatelnost a vyšší bezpečnost

Systém DST plní v podstatě funkci automatické kontroly přetáčivosti a aktivní korekce řízení. Zvyšuje bezpečnost a zlepšuje ovládání tím, že aktivně podněcuje správné řízení. Pokud například dojde ke smyku, vyvine DST lehký točivý moment ve volantu, čímž řidiči napoví, jakým směrem jím má točit, aby situaci zvládl.

 

Bezpečnost v každé situaci

Systém elektronické kontroly proti převrácení ERM (Electronic Roll Mitigation) je nejmodernější systém, který pomáhá při péči o vaši bezpečnost tím, že rozpozná riziko převrácení a zabrání mu.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Fiat 500L Cross

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat 500L Cross
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat 500L Cross vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy